Welcome to ІгроСвіт
ІгроСвіт Support

Options

 • VIEW AS
 • sort by
  • Impact Winter
  • Impact Winter

   Пригоди (Adventure)

   Impact Winter - гра в жанрі пригодницького екшену, яка розроблена студії Mojo Bones.

   Згідно з сюжетом гри, на планету Земля впав величезний астероїд, що призвело до глобальних змінами клімату, наступу по всій планеті полярної зими і екстремального похолодання. Гравці беруть на себе роль Джейкоба Соломона, керівника команди з п'яти чоловік. Помічником їм буде робот-компаньйон Ако-Лайт. Незвичайною групі належить зробити все можливе і неможливе, щоб протриматися в суворих кліматичних умовах тридцять днів і дочекатися допомоги. Від ваших рішучих, грамотних дій залежить життя людей: знаходите

  • Troll I
  • Troll I

   Пригоди (Adventure)

   Troll I - гра в жанрі пригодницький екшен. Сюжет гри заснований на норвезькому фольклорі і оповідає про дивну дружбу юнака по імені Отто і величезному Троля.

   В результаті якогось надзвичайного події була знищена село в якій проживав Отто і він змушений був піти в гущавину лісу. Там він зустрів міфічного Троля, з яким подружився. Тепер вони разом намагаються вижити в екстремальних, суворих північних широтах, використовуючи маскування, хитрість і наявні навички виживання в протиборстві з ворогами.

  • Disney Infinity 2.0: Gold Edition
  • Disney Infinity 2.0: Gold Edition

   Пригоди (Adventure)

   Гра Disney Infinity 2.0 Gold Edition містить у собі кілька Marvel і Disney всесвітів з усіма наявними у них героями і лиходіями. У гравця є можливість вибрати того чи іншого супергероя і використовуючи його суперсилу, врятувати світ від чергової витівки мегазлодея. Крім цього гра включає в себе "ящик з іграшками", за допомогою якого є можливість самостійно створювати ігрові світи, змішуючи різні Marvel і Disney всесвіти. Disney Infinity 2.0 Gold Edition підтримує кооперативний режим, що дозволяє запросити до чотирьох друзів в мережі, для спільного проходження.

  • Dishonored 2
  • Dishonored 2

   Пригоди (Adventure)

   Dishonored 2 - друга частина знаменитого екшену, що отримав визнання геймерів у всьому світі і сотні нагород у різних номінаціях. Минуло 15 років з того моменту, як криси чума залишила в спокої портове місто Карнак і як Лорд Регенд відправився до праотців . Але не бачити життя славної колись процвітаючому місту. ИмператрицаЭмили Коулдвин повалено і до влади прийшов невідомий ворог.

   Гравця, керуючи імператрицею Емілі, або Корво Аттано ( він же протагоніст ігор, він же Лорд-захисник, він же Вбивця в масці) належить будь-яку ціну відновити справедливість. Для цього в арсеналі у героїв є особливі

  • ReCore
  • ReCore

   Пригоди (Adventure)

   ReCore - екшен-пригода від третьої особи, в якому гравцеві належить узяти роль дівчини, подорожує по світу, який пережив глобальну катастрофу. Людей стало набагато менше ніж роботів, недоброзичливо налаштованих людей. Але є й інші роботи.

   З невеликою групою таких роботів і подорожує героїня ReCore. Кожен з них має свої унікальні здібності, які стануть в нагоді в нелегкій подорожі за рішення різних головоломок і задачок. Натомість потрібно буде стежити за станом залізних друзів: лагодити і вдосконалювати.

  • XBLAZE: Lost Memories
  • XBLAZE: Lost Memories

   Пригоди (Adventure)

   XBLAZE: Lost Memories є візуальної сплін-офф новелою серії BlazBlue. Гра розширює історію оригінальної гри, вводячи нових персонажів зі своїми сюжетними лініями.

   Гравцеві належить управляти розоволосой дівчиною, яка вирушає на пошуки своєї сестри в таємничий альтернативний світ. У своїх пошуках, їй необхідно буде розшукати кристалічні осколки пам'яті, які і будуть служити ключами в пошуку.

   Спочатку гра XBLAZE: Lost Memories була экклюзивом playstation, але через рік гра була видана і для ПК.

  • Sherlock Holmes: The Devils Daughter
  • Sherlock Holmes: The Devils Daughter

   Пригоди (Adventure)

   Sherlock Holmes: The Devil's Daughter є пригодницьким квестом, з можливістю перемикання між першим і третім особами. Як і в попередній частині, в ролі головного героя буде знаменитий сищик, якому належить зустрітися, на цей раз, з новими і більш складними розслідуваннями. Гра складається з п'яти унікальних історій, абияк пов'язаних між собою. Також вони зачіпають і деякі деталі попередньої Sherlock Holmes: Crimes Punishments.

   загалом і В цілому геймплей обох частин досить схожий. Гравцеві належить досліджувати локації, допитувати свідків або просто знаючих людей і звичайно складати знайдені

  • Everybodys Gone to the Rapture
  • Everybodys Gone to the Rapture

   Пригоди (Adventure)

   everybody's Gone to the Rapture - є грою в дуже рідкісному для індустрії жанрі - науково-фантастичної містерії. Особливість цієї гри в тому, що гравець не може ні програти, не допустити помилки.

   Основне завдання полягає у дослідженні світу, що пережив апокаліпсис. Головний герой не зустріне ні єдиної душі, а буде лише досліджувати невелику англійську село, де час від часу зустрічаються просторово-тимчасові явища. Підійшовши до одного з них, гравець зможе побачити проекції людей або груп осіб, які доживають свої останні миті.

   За задумом розробників, гра everybody's Gone to the Rapture буде

  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc
  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc

   Пригоди (Adventure)

   Саме елітне навчальний заклад під назвою академія Пік надії, стало метою майже кожного учня. У нього приймаються тільки найталановитіші учні старших класів, що володіють навичками в певній спеціальності. Але кожен рік академія проводить лотерею, переможець якої, зможе отримати кращу освіту, не маючи особливих навичок.

   Щасливчиком став головний герой гри - Макото Наэги. Після того, як герой переступає поріг Піку надії, Макото зустрічають 14 учнів володіють талантом. Незабаром, вони знайомляться з директором, який пояснює їм, що стіни академії стануть для них останніми, що вони побачать, якщо

  • H1Z1: King of the Kill
  • H1Z1: King of the Kill

   Пригоди (Adventure)

   H1Z1: King of the Kill багатокористувальницька онлайн-гра в жанрі шутер, пригоди. На Землі стався зомбі-апокаліпсис, але деяким з людей вдалося вціліти. Вам пропонується стати одним з 150 уцілілих щасливчиків і битися в кривавому бої на виживання один з одним. Є можливість використовувати руки, ножі, сокири, автоматична зброя, автотранспорт і різні предмети, розкидані по території ігрового світу. Переможцем стає останній уцілілий гравець.

  • Agatha Christies - The ABC Murders
  • Agatha Christies - The ABC Murders

   Пригоди (Adventure)

   Agatha christie's - The ABC Murders - пригодницька гра, заснована на творі Агати Крісті "Вбивство за Алфавітом". Сюжет гри оповідає про жорстокого маніяка, який називає себе ABC, який вбиває своїх жертв, імена яких йдуть в алфавітному порядку. Досвідченому детективу по імені Еркюль Пуаро належить зрозуміти мотив серійного вбивці і зупинити його.

   Гравця чекає безліч розслідувань, а також розмов зі свідками і підозрюваними. Важливо брати в розрахунок навіть, здавалося б, найменші деталі, адже саме від них залежить життя потенційних жертв маніяка. Крім цього, під час допиту, необхідно ретельно

  • Bombshell
  • Bombshell

   Пригоди (Adventure)

   Шеллі Харрісон - полковник саперних військ, яка під час вибуху втратила праву руку і була відправлена у відставку. Але, так як вона любить свою справу і не може сидіти склавши руки, то знаходить рішення - механічний протез. Тепер Хеллі в ролі найманки вирушає в довгу подорож по чотирьох планет, де їй належить врятувати свій народ від інопланетних загарбників.

   У грі представлено чотири величезних відкритих світу, великий арсенал, в який входить механічна рука головної героїні. Б'ючись з противниками, гравець буде отримувати очки досвіду, які можна використовувати на прокачування зброї. Крім

  • Rise of the Tomb Raider
  • Rise of the Tomb Raider

   Пригоди (Adventure)

   Минув рік після подій попередньої частини Tomb Raider і наша героїня, ясна річ, так і не втратила пристрасть до пригод і небезпек з ними пов'язаними. Наслухавшись легенд про міфічний місто Кітеж (Росія), в якому зберігатися секрет вічного життя і молодості, Лара відправляється з експедицією в Сибір, захопивши з собою свого друга Джона Майво.

   Як і раніше, за основу гри взята постійна боротьба з навколишнім середовищем. Але, на відміну від попередньої частини, в Rise of the Tomb Raider з'явилася динамічна зміна погоди, яка не тільки доставляє проблеми героїні, але і впливає на поведінку тварин.

  • Dreamfall Chapters Book Four: Revelations
  • Dreamfall Chapters Book Four:

   Пригоди (Adventure)

   Dreamfall Chapters - довгоочікуване продовження пригодницької гри Dreamfall: The Longest Journey, вийшла вісім років тому. Нова частина гри продовжує пригоди дівчини по імені Зої та інших персонажів. У Зої є особлива здатність переміщатися між двома світами Старком і Аркадією. Перший світ - це світ кишить технологіями, роботами та іншими атрибутами футуристичного світу, Аркадія - світ чарівництва і мудрості.

   Гравцеві належить вирішувати глобальні та особистісні проблеми, подорожуючи між світами і сновидіннями. Для того щоб зрозуміти, що відбувається в Dreamfall Chapters, найкраще ознайомитися з

  • Lost Horizon 2
  • Lost Horizon 2

   Пригоди (Adventure)

   Lost Horizon 2 пригодницька гра від німецької студії Animation Arts. Сюжет гри розповідає історію одного британського солдата по імені Фэнтон Пэллок, який продовжує шукати зниклих батьків, у той час як напруженість відносин між наддержавами загрожує знищенню світу. Геймплей в грі практично не змінився. Герой також подорожує по всьому світу, вирішує різні загадки і головоломки, а також бореться з ворогами використовуючи стародавні могутні артефакти.